sobota, 26 kwietnia 2014

Deszczowo

26.04.2014 sobota

MTA (murarz, tynkarz,akrobata) się nie pojawił, przekłada spotkanie na wszystkie możliwe terminy, oj oj źle to wróży. Nie lubimy niesłownych ludzi. Na chatę postanowił za to dotrzeć kolejny ślusarz. Podobno lubi myśleć na miejscu hmm. Sam projekt na papierze to dla niego za mało. Pytania zadawał z prędkością karabinu maszynowego i miał z lekka inne spojrzenie na schody niż my. Dobrze, że zabrał kolegę, ten przynajmniej nie był na dopingu i nie wciskał mi na siłę balustrady. Wrr. Pogoda nie dopisuje. Deszcz za deszczem, burza za burzą, wszystko rośnie!!! Przed wykopaniem korzeni musimy znaleźć miejsce w którym wkopany jest kabel od prądu, podobno nasz słup obsługuje jeszcze 2 chaty gdzieś daleko nad nami w lesie. Aaaa! Jak na razie to udało się tylko 2 razy łopatę wbić, bo co chwilę leje. W krzakach zakwitły konwalie, jak na mojej działce to chyba mogę sobie je pozrywać? Obok domu kwitną krzewy bzów, sakra nie do wytrzymania taki intensywny zapach. Czuje się jak bym głowę do buteleczki z perfumami wsadziła.

Pół dnia spędziłam na myciu szkła znalezionego w chacie, każdy kieliszek z innej parafii. Szkło jakieś takie nienormalnie cienkie a potłuc się nie che;/ oczywiście przez przypadek:) Żal wyrzucić, bez sensu zostawiać ehh nie lubię takich sytuacji. Powędrowało wszystko do piwnicy.....może kiedyś nadejdzie ich dzień.
 Zbieram się do męczenia stolarza. Do komody dołączył stolik. Teraz już tylko jakiś odjechany kolor trzeba wybrać, może żółty taki ciut głębszy niż mucholepny i czarne nogi, z różowym to chyba przesada.
fot.nanovo.cz
fot.modernizmdesign.pl

fot.starychmebliczar.pl

Brakuje mi jeszcze krzesła. Jedno mam już upatrzone, ale to na razie bardzo odległa przyszłość, jest to starszy brat fotela Arvika z Ikea, który mamy w domu, ale tamten był w radosnym kolorze i nie wiedzieć czemu został wycofany :(fot.http://poshouse.ru

Jak na razie w planach brak jakiejkolwiek szafy, za to do planów dołączyła kolejna komoda :)fot.http://www.livinginside.it


 Zafascynowała mnie ostatnio lampa Empirico Light Karima Rashida, to ta pozioma długa..
fot. link


 oraz wykopana na e-bayu VERTIGO
fot.http://www.archiproducts.com

No ale fascynacja fascynacją, podobanie się, podobaniem ale nie wszystko chcę wcisnąć do mieszkania. Tak, że K. możesz spać spokojnie :)