czwartek, 14 stycznia 2016

Gadżety łazienkowe cz. 1

Witam Was,

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka interesujących gadżetów łazienkowych, których cena nie przekracza 100 zł. Zapraszam!Kontroler zużycia wody


Źródło: toys4boys
Cena: 35 zł

Na pierwszy rzut, przedstawiam Wam Waterpebble, czyli wodny kontroler zużycia wody pod prysznicem. To dobry gadżet zwłaszcza jeśli tak jak ja uwielbiacie długo stać pod prysznicem. Ten przyrząd automatycznie zapamiętuje pierwszą kąpiel i stopniowo obniża czas każdej kolejnej o około 7 sekund. Informacja zwrotna jest czytelna, zwłaszcza dla kierowców. :) Zielone światło oznacza początek pomiaru, żółte informuje, że połowa czasu za nami a czerwone, co dość jasne, oznacza koniec kąpieli. 

Wydaje mi się, że cena jest całkiem niezła. Nie jest to duży wydatek, a skracanie czasu kąpieli wpłynie korzystnie i na nasze rachunki i na środowisko. Gadżet działa około 6 miesięcy, ale niestety jego wadą jest brak możliwości wymiany baterii.


Korek na pastę do zębów
Źródło: fabrykaform
Cena: 60 zł

Korek na pastę do zębów Rondo, to fajny pomysł na prezent dla czyścioszków. Został zaprojektowany przez Stefano Pirovano. Ten i kolejny gadżet pochodzą z katalogu A di Alessi, czyli linii produktów marki Alessi. W poprzednim gadżetowym poście wspominałam Wam już o niektórych produktach tej linii (jeśli nie pamiętacie to- klik). Co do korka na pastę do zębów... być może mało potrzebny gadżet, ale z pewnością cieszy oko. Występuje również w wersji niebieskiej (jasnej i ciemnej) oraz czerwonej.

Stojak na nic dentystyczną


1. Źródło: fabrykaform
Cena: 65 zł
2. Żródło: fabrykaform 
Cena: 54 zł

Pierwszy stojak na nić dentystyczną jest firmy Otto. To kolega wspomnianego wyżej korka do pasty. Również można go dostać w czterech wersjach kolorystycznych. Natomiast druga wersja  to super prezent od dentystów dla nas. :D (O ile bardziej szczęśliwa wychodziłabym od dentysty z czymś takim w ręce.) Jest to stojak marki Propaganda. Należy do linii Tooth propagującej zdrowe zęby. Chyba już nikt nie powie, że sztuka jest nieużyteczna. :)

A dla zainteresowanych w linii Tooth znaleźć możecie również:
-pojemnik na słodycze- klik
-stojak na szczoteczki- klik
-pojemnik do przechowywania- klik

Stojak na papier toaletowy TOQ

Źródło: fabrykaform
Cena: 80 zł
W odróżnieniu od metalowych stojaków, ten ma trochę ciekawszą i bardziej zabawną formę. Stojak powstał przy współpracy firmy koziol i studia wzorniczego Platt & Young. A to oko... ciągle na nas patrzy. :D

Stojak na pastę do zębów Plane


Źródło: fabrykaform
Cena: 35 zł


Skoro już omówiłam w dwóch zdaniach stojak na papier toaletowy to przyszła kolej na stojak na pastę do zębów. To fajny i niedrogi gadżet. Zdecydowanie jest przeznaczony dla dzieci i ma na celu zachęcenie ich do mycia zębów. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: żółtej i niebieskiej. Polecam. :)

Stojak na pastę do zębów Lobster


Źródło: fabrykaform
Cena: 35 zł
Gadżet o funkcji takiej samej jak poprzedni, jednak ten wydaje mi się być fajniejszy. A dlaczego? Bo jest mniej dziecinny, więc bardziej uniwersalny. Myślę, że z powodzeniem nadaje się także dla dorosłych.

Wyciskacze do tubek


Źródło: czerwona maszyna
Cena: 18 zł
O, a to chyba najtańszy gadżet w tym zestawieniu. Wyciskacze do tubek Koziol Miaou kosztują jedynie 18 zł. Znam kilku miłośników kotów, więc to idealny prezent dla nich. :)

Kosmetyczki


Źródło: Czerwona maszyna
Cena: 98 zł
Skoro mowa o łazience, to również i o kosmetyczkach. Te przedstawione przeze mnie są dość nietypowe a nazywają się Authentics Travelbox 300 ml. Są kwadratowe i kształtne. Zawsze mam problem z moimi, gdy pakuję bagaż podróżny. Wiadomo, że kwadratową łatwiej spakować, niż te skośne. Kosmetyczki ledwo mieszczą się cenowo w moim zestawieniu, ale jednak! :)


Już niebawem pojawi się druga część zestawienia. :)

Pozdrawiam serdecznie, 
Kasia