poniedziałek, 18 stycznia 2016

Gadżety łazienkowe Cz. 2

Witam serdecznie,

Dzisiaj przedstawiam Wam drugą cześć gadżetów łazienkowych. Prezentowane gadżety, to zarówno te tańsze jak i w cenie przekraczającej 100 zł. Zapraszam Was do zapoznania się również z pierwszą częścią- klik.

Akcesoria łazienkowe Submarino

Źródło: fabrykaform
Cena: 246 zł


Musicie przyznać, że zaczynam z tzw. grubej rury. Ten zestaw jest drogi, ale sami popatrzcie z ilu elementów się składa. Mamy dozownik do mydła, kubek na szczoteczki i dwa pojemniki. Te ostatnie mogą być wykorzystane na biżuterie lub waciki czy patyczki do uszu. Po złączeniu zestaw wydaje się być fajniejszy (łączymy przy pomocy magnesów), jednak wydaje mi się mało użyteczny. Wszyscy dobrze wiemy, że czasem mydło kapie a jednak bardzo blisko w tym zestawie jest pojemnik na szczoteczkę. 

Podajnik patyczków
Źródło: fabrykaform
Cena: 110 zł

Co autor miał na myśli projektując podajnik patyczków kosmetycznych Pisellino? Chciał udowodnić, że kolorowym, fajnym wzornictwem można, jak to ujął, ocieplić stalowe wnętrza. Jak się dostać do patyczków? Wystarczy pociągnąć za ogonek u góry. :) Trzeba przyznać, że to dosyć drogi gadżet w porównaniu z typowym pojemnikiem na patyczki, ale za to jaki fajny. :)

Szczotka do WC TOQ


Źródło: fabrykaform
Cena: 157 zł

Zobaczcie jaka ciekawa szczotka do WC... Tak napisałam to... :P Myślę, że do mojej kolorowej łazienki by nie pasowała, ale za to jak ktoś ma całą białą, to byłoby coś fajnego. Taka inna, ciekawa. Właściwie nie wiem co mogłabym więcej powiedzieć o szczotce do WC, więc to tyle. :)


Pojemnik na chusteczkiŹródło: Czerwona maszyna
Cena: 19 zł

Ten gadżet nie dość, że jest tani to i nietypowy. To pojemnik na chusteczki Umbra Casa. Występuje w kolorze czarnym, niebieskim i białym. Dobrze nadaje się zarówno do łazienki jak i salonu. Jest dobrze wykonany i solidny. Zarówno u mnie w domu jak i u mamy prezentuje się świetnie i spełnia swoją funkcję, więc polecamy! :)

Ściągaczki do wody


Źródło: Czerwona maszyna
Cena: 39 zł

Ten gadżet to ściągaczki do wody Umbra Buddy. Sprawdzają się podczas ściągania wody z kabin prysznicowych oraz przy myciu okien. Ja używam tego typu gadżetów po każdej kąpieli na szklanych drzwiach prysznicowych. Przedstawione powyżej są, moim zdaniem, w optymalnej cenie a co więcej są inne, nietypowe.


Korki do wanny1. Źródło: Czerwona maszyna
Cena: 19 zł (obecnie promocja)

2. Źródło: Czerwona maszyna
Cena: 29 zł
Przedstawione powyżej korki do wanny z pewnością umilą... kąpiel. W punkcie pierwszym, przedstawiono korki do wanny Umbra Buddy. Zatem nawiązują one do przedstawionych powyżej ściągaczek wody. Występują w czterech wersjach kolorystycznych: zielonej, czarnej, białej i niebieskiej. W punkcie drugim występują korki do wanny firmy Propaganda Help! Występują w kolorze fioletowym, zielonym oraz pomarańczowym. Oba korki są bardzo funkcjonalne, gdyż do wyciągnięcia wystarczy pociągnięcie za ludzika, bądź rączkę, oraz oba korki są tanie. 

Poniżej znajdziecie linki do poprzednich wpisów gadżetowych:

Gadżety kuchenne cz. 1- klik,
Gadżety kuchenne cz. 2- klik,
Gadżety łazienkowe cz. 1- klik


Pozdrawiam Was serdecznie,
Kasia